Nur Nakliyat Hizmetleri

Firmamız 1990 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Merkezi İstanbul olan firmamızın Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında şubeleri bulunmaktadır. Türkiye'nin bütün illerine güvenli bir şekilde Evden Eve Nakliyat hizmetini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Depolama hizmetleri de sunan firmamızın 7/24 güvenlik kameraları ile kayıt altında tutulan deposu mevcuttur.

  • Projeye Git http://nurevdeneve.com
  • Kategorisi Web Tasarım ve Seo
  • Firma Sektörü Nakliyat
  • Yapım Yılı 01/10/2017

Cerrahoğlu Nakliyat

Cerrahoğlu Nakliyat Hakkımızda bilgi verelim: 1987 yılından bu yana Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık, Nakliye ve Lojistik alanından çalışmalar yürüten Cerrahoğlu Nakliyat patentli marka haline gelmiştir. Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat alanında halen çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Cerrahoğlu Nakliyat olarak kurulduğumuz ilk günden bu güne % 100 Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmetler sunduk. Başarıya Odaklanmış, Kaliteli Hizmetten Başka Bir Alternatif Düşünmeden, Çevreye ve İnsana Saygılı, Alanında Uzman Kaliteli Güvenli ve Profesyonel Nakliyeciliği İlke Edinmiştir.

Sır Lojistik

1987’de, Türkiye ve Avrupa’da “alış verişler” konusunda Türk antika tüccarlarının güvenli ambalajlama, depolama ve sevkıyat gereksinimlerini kolaylaştırmak için Türkiye, Avrupa da Sır Lojistik (Sl) kuruldu. SL, aile tarafından işletilen bir iş olmaya devam ediyor ve bu tarihten beri iç mimarların,Evlevini taşımak isteyen herkesin, antikacıların, tasarım mobilyaları showroom’larının, sanat galerilerinin, müzelerin, global markaların ve dünya genelindeki özel kişilerin ihtiyaçlarını karşılayan “beyaz eldiven nakliyecisi” ni tercih eden bir endüstri olarak büyümüştür. SL, Türkiye ve Avrupa’da ofisleri olmasıyla gurur duyuyor. Şirket ayrıca dünya genelinde profesyonel olarak hizmet veren elemanlardan oluşmaktadır.

Garanti Nakliyat

Garanti Nakliyat Avrupa ve Anadolu yakasında iki merkezli , işinde eğitimli profsyonel ekibi, kullandığı ekipmann ve araçları ile bu bölgeyye ve Türkiye geneline evden eve nakliyat başta tüm nakliye hizmetlerini veren, geniş referans ağı ile 'de sektörün en büyüklerinden biridir. Garanti Nakliyat ve sizlere sunduğu taşınma alternatifleri ve çözümleri ile kaliteyi ekonomik fiyata alma avantajları ile artık taşınmak sizler içinm problem olmaktan çıkmakta, taşınma hizmetine ihtiyacınız olduğu andan itibaren sizi sıkıntıya sokan tüm işlemlerden kurtulmuş olursunuz.